O autobazaru Slaný

Jsme společnost se sídlem ve Slaném a zaměřujeme se na dovoz a prodej nákladních a užitkových vozů, se kterými máme dlouhodobé zkušenosti. Více jak 11 let nakupujeme a dovážíme vozidla ze SRN. Při nákupu zásadně dbáme na jasný původ motorových vozidel, aby dovezená motorová vozidla do ČR byla převážně od prvního majitele, aby měla servisní knihu a jednalo se o motorová vozidla nehavarovaná. Zákazníkům zabezpečujeme 100% garanci na prověření původu prodávaného silničního motorového vozidla a roku jeho výroby v systému CEBIA nebo CARDETEC.

Po dohodě na všechna dovezená motorová vozidla provádíme montáž tažného zařízení a u vozidel značky FORD též montáž posuvné příčky. Na dovezená motorová vozidla poskytujeme půlroční záruku, u všech motorových vozidel je provedena servisní kontrola s výměnou olejových náplní. Na základě Vašeho požadavku Vám dovezeme ze zahraničí libovolné silniční motorové vozidlo v jakémkoliv stavu. Možnost sjednání povinného ručení i havarijního pojištění na všechny typy vozidel. Našim zákazníkům rovněž nabízíme výkup silničních motorových vozidel a výkup motorových vozidel na protiúčet k vybranému motorovému vozidlu;

Naší dlouholetou zkušenost s obchodováním v zahraničí jsme rozšířili i o dovoz nových vozů značky Volvo. Výhodou těchto vozů je samozřejmě jejich cena, která se řádově pohybuje cca o 200 - 300 tisíc korun méně, než u identického vozu koupeného v ČR. Námi aktuelně nabízené vozy jsou v centrálním skladu v SRN a doba dodání vozů je 2 - 3 týdny. Samozřejmostí je i objednání úplně nového vozu dle přání zákazníka (tzn. výbava, barva vozu a interiéru + případné doplňky se zadají přímo do výroby) - tímto se doba dodání prodlužuje na 12 - 15 týdnů. Objednání vozu začíná sepsáním závazné objednávky, kde jsou podrobně uvedeny veškeré údaje o vozidle a doba dodání.

Pro další případné dotazy nás prosím kontaktujte na uvedené telefony nebo e-mailem.